NETIKINO - KINO SINUGA KAASAS!

Mis on Netikino?

Netikino on otsekui sinu isiklik kino, milles võid vaadata parimaid Eesti filme just sinule sobivas seadmes ning üle kogu maailma. Komöödiad, tragöödiad, draamad, multikad, lastekad, dokumentaalid... Mida vaid hing parajasti ihkab.

Netikinost leiad kõik filmižanrid aga mitte ainult - meie valikus on ka kontserte, teatrietendusi ja stand-up'i. Et teha sinu eriline kinoelamus veel erilisemaks, leiad meie valikust ka eksklusiivseid lisamaterjale: režissööri kommentaaridega filme, kustutatud stseene ja isegi filme filmide tegemisest.

Kuidas Netikino kasutada?

Meie moto on mugavus. Me oleme teinud filmide vaatamise sulle nii lihtsaks kui võimalik. Kuskile end registreerima ei pea, lepingut sõlmida pole vaja ja kuutasu ei küsita.

Lihtsalt vali film välja, leia endale sobiv makseviis pileti lunastamiseks ja naudi kinoelamust kohe, kellega tahad, kus tahad.

1

Vali film

2

Maksa

3

Vaata

Kellele Netikino mõeldud on?

Netikino on mõeldud kõigile Eesti filmi sõpradele.

1

Kui elad kinost kaugel või ei saa sinna mingil põhjusel minna

2

Kui oled eestlane, kes elab kodumaast kaugel ja Eesti filmid sinuni ei jõua.

3

Kui tahad filme vaadata sulle sobival ajal, sobivas kohas ja sinu valitud seltskonnaga

4

Paljudel filmidel on ka võõrkeelsed subtiitrid, seega Netikino kaudu saad jagada põnevaid filmielamusi ka oma välismaalastest sõpradega.

Kelle toodangut Netikinos näeb?

Netikino on avatud kõigile filmiloojatele. Meilt leiad Eesti kõige tuntumate ja edukamate produktsiooniettevõtete suurimad menufilmid ja kassahitid. Meilt leiad Eesti filmiajaloos legendideks saanud klassika, ammuunustatud kullafondi, ent ka täiesti avastamata arhiivipärleid.

Netikino valikus on alati koht ka väiketootjate materjalile. Kui mõni teos jääb prognoositava publikumenu tõttu suurte kinode ukse taha, siis Netikinos leiavad oma vaatajaskonna ka nišifilmid.

Saamislugu

Netikino sündis vajadusest teha üks Eesti film üle maailma kõigile soovijatele vaadatavaks. See film oli Eesti läbi aegade vaadatuim dokumentaalfilm "Ott Tänak - The Movie", mis tõi Eesti kinodesse uskumatu hulga publikut aga lõi veel suurema nõudluse üle kogu maailma.

Ott Tänak - The Movie

01. Oktoober 2019

Toimus "Ott Tänak - The Movie" maailma esilinastus Netikinos. Ning järgnevad kuud viisid filmi kümnete tuhandete filmivaatajateni üle maailma.

Detsember 2019

Lisandusid Netikino valikusse juba Tallinnfilmi, Allfilmi, Luxfilmi, Kuukulguri ja Apollo Film Productions'i filmid ning tänaseks on meie valikus enam kui 25 filmitootja ja levitaja filmid

23. Aprill 2020

Toimus Netikinos Eesti esimene virtuaalesilinastus, mis osutus väga edukaks. Lühifilmidekasseti "Värske veri: Parimate kavatsustega" esilinastusel oli "kohal" oli üle 300 inimese ning see algas Tanel Toomi juhitud vestlusega filmide režissööridega.
Ja teekond jätkub…

See veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda Sulle teenuseid, personaliseerida veebilehe sisu ja analüüsida liiklust veebilehel.
Jätkates veebilehe kasutamist, nõustud küpsistega.
Loe Veel

NÕUSTUN