Saatmine ja tagastused

 Käesolevad tingimused on kehtivad alates 01.07.2019.

Kauba kättetoimetamine 

Netikino kasutab E-poest ostetud kaupade kättetoimetamiseks Eesti piires Omniva pakiautomaati ja väljapoole Eestit Omniva rahvusvahelist pakiteenust.  

Kauba saatmiskulud vastavalt oma valitud postiteenusele tasute teie. Saatmine Eestis Omniva pakiautomaatidega maksab 2,50€ ja rahvusvaheliselt Omniva pakiteenusega 10€. 

Kohaletoimetamise aeg sõltub teie poolt valitud kättetoimetamise kohast ning postiteenuse pakkujast. Eestis on see tavapäraselt paar tööpäeva ning rahvusvaheliselt kuni paar nädalat. Siiski olete teadlik, et pühade perioodidel võib kättetoimetamise aeg olla ka oluliselt pikem. 

Kauba pakiautomaati kohalejõudmisest teavitatakse teid SMS-teatega, mis sisaldab pakiautomaadi ukse avamiseks unikaalset uksekoodi. Omniva pakiautomaatides hoitakse saadetist kättesaamiseks kuni 7 päeva, peale mida saadetakse kaup müüjale tagasi.

Kauba tagastamine 

Tarbijast ostjal on 14-päevane tagastusõigus. Siiski, tagastada ei saa suletud ümbrises müüdud audio- ja videosalvesti (st ka Netikino E-poes müüdavaid filme), kui te olete ümbrise avanud. 

Tarbija taganemisõiguse kasutamise korral kannate teie kõik kauba tagastamisega seotud otsesed kulud, välja arvatud juhul, kui te tagastate lepingule mittevastava kauba. 

Palun tutvuge tarbija tagastusõiguse täpsemate tingimuste ja korraga siin[LINKLaw1] . 

Täpsemate saatmis- ja tagastustingimuste lugemiseks vaadake palun ka e-poe müügitingimusi siit,[KO2]  täpsemalt peatükke 6. (kauba kättetoimetamine) ja 8. (tarbija taganemisõigus).

Este sitio web utiliza cookies para ofrecerte servicios, personalizar el contenido y analizar el tráfico del sitio web.
Aceptas el uso de cookies al continuar usando este sitio web.
Leer más

ACEPTA